KOSTRZEWA – DIDŽIAUSIAS KATILŲ SERVISAS LIETUVOJE

Šiuo metu mes turime didžiausią ir greitai augantį katilų servisą biomasės srityje. Servisas aprėpia visą šalį. Šiuo metu mes turime daugiau nei 100 šalyje veikiančių serviso taškų. Jokia kita įmonė mūsų srityje neturi tokio kiekio kvalifikuotų ir gerai apmokytų katilų serviso technikų.

Kaip apmokomi serviso specialistai ?

Mūsų katilų serviso technikai atstovauja kompanijas, kurios bendradarbiauja su įmone KOSTRZEWA, jau kelis metus. Technikai gilina savo žinias reguliarių apmokymų metu. Mokomieji seminarai, susidedantys iš teorijos ir praktikos, užbaigiami egzaminu, kuris nusprendžia ar asmuo bus pripažintas autorizuotu katilų techniku. Mes labai atsargiai tikriname būsimus specialistus ir jų turimas žinias, todėl kartais prireikia egzamino perlaikymo.

Klientas visada patenkintas suteikiamomis serviso paslaugomis – ar tai apskritai įmanoma ?

Ar klientas patenkintas mes tiriame per kontrolės departamentą. Jis buvo sukurtas patikrinti kiekvieno kliento prašymą.Gavus skundą iš kliento, jį patikrinus gali būti laikinai sustabdyta autorizacija ir nutrauktas kontraktas, kas yra įvykę kelis kartus praeityje. Tokie abiejų pusių veiksmai: mokymo sistema, kartu su kontrolės departamentu, smarkiai įtakoja serviso kokybę.

Kai kurios įmonės dirbančios šioje srityje aptarnauja tik tam tikras įrenginio dalis…

Įmonė KOSTRZEWA aprėpia viską. Mes manome, kad klientui nereikia žinoti ir suprasti kas konkrečiai sugedo: degiklis ar kontroleris ? Mūsų tikslas yra toliau tobulinti gaminamus katilus, kad jokie gedimai daugiau nepasikartotų.

Kaip jūs vertinsite katilų servisą Lietuvoje ?

Daug kas pasikeitė šioje srityje per pastaruosius metus. Serviso įmonės apsirūpinusios geresne įranga, kurios neturėjo anksčiau. Dauguma technikų turi išmetamųjų dujų analizatorius. Šis įrenginys negali būti pakeistas jokiu kitu, atsiradus poreikiui automatizuoti granulinį katilą, jis yra būtinas tinkamam katilo sukonfigūravimui.

Kuo dar maloniai nustebinti KOSTRZEWA katilu naudotojus?

Vėliau šiais metais, visi mūsų technikai bus aprūpinti termo kameromis. Pageidaujant, galėsime patikrinti, kurioje pastato vietoje yra didžiausias šilumos nuotekis. Sandarinant vietas kuriose yra didelis šilumos nuotėkis, gali padėti smarkiai sumažinti išlaidas kurui.

 

kostrzewa servisas