Šiandien galime pasiūlyti būdą, kaip šildytis namus dar pigiau

ir neįdedant daugiau pastangų kuro ruošimui, bei šildymo sistemos aptarnavimui! Žemiau pateikiame vidutinio lietuviško (namo šiluminis poreikis 20000 kWh) 200 m2 namo šildymo išlaidas per visą šildymo sezoną.

 

1 lentelė, Šildymo sezono išlaidos pagal kuro rūšis Šildykite namus pigiau

* – Pramoninės granulės – tai kuro granulės gaminamos iš įvairaus biokuro (tokio kaip saulėgrąžų lukštai, šiaudai ir t.t.). Dažniausiai pramoninės granulės nėra tinkamos buitinių vartotojų šildymo katiluose 20-50Kw dėl juose esančio didelio kiekio pelenų.

Iš pateiktos lentelės nenuginčijamai matosi, kad šildytis pramoninėmis granulėmis arba kitomis blogesnės kokybės granulėmis (plačiai paplitusiomis rinkoje) yra nediskutuotinai pigiau už bet kokį kitą naudojamą kurą, jau nekalbant apie tokius brangius kurus kaip elektra arba žymėtas dyzelinas.
Deja rinkoje iki šiol nebuvo buitinio galingumo įrenginių, sugebančių automatiškai naudoti granulinį kurą.

 

Daugelis granulinių katilų gamintojų reikalauja, kad
jų gaminamuose įrenginiuose butų deginamos tik geros kokybės granulės
(pvz. A1 klasės arba DIN+ standarto). Tokį kurą Lietuvos rinkoje sunku surasti, bet suradus jų įsigyjimo kaina būna didelė.

 

 

Twin agro

 

 

Atsižvelgdama į klientus ir rinkos lūkesčius, įmonė KOSTRZEWA šį sezoną pristato ypatingą produktą, leidžiantį deginti bet kokios, net ir prasčiausios kokybės granules. Tai pilnai automatinis katilas – TWIN AGRO.

Nuo šiol Jūs galite nekreipti dėmesio į granulių kokybę, nes

galima tiesiog pirkti pigiausias granules esančias rinkoje ir nesirūpinti, nei degiklio valymu, nei jokiu kitu katilo aptarnavimu.

Agromatik degiklis

Degiklis AGROMATIC naudoja „judančio ardyno technologiją“ – panašūs sprendimai yra taikomi didžiulio galingumo katiluose, šildant miestus, ten, kur nėra galimybės deginti kokybišką kurą, o katilai privalo deginti „bet kokį“ kurą.
Pelenai arba kiti degimo procese susidarantys nepageidaujami produktai, yra priverstinai pašalinami iš degiklio judančio ardyno pagalba. Keramika, kuri naudojama aplink degimo židinį paaukština sudegimo temperatūrą bei neleidžia jokiems sudegimo produktams prilipti prie degiklio sienelių.

Iš aukščiau pateiktos lentelės matyti, kad mūsų siūlomi katilai Twin Agro leidžia šildytis pigiau negu malkomis. Daugiau apie Twin Agro katilus skaitykite čia

 

 

Apsvarstykite galimybę savo būstą šildyti pigiau:

Pigiau už malkas,
pigiau už dujas,
pigiau už daugelį kitų šildymo būdų.

 

Norite sužinoti daugiau informacijos ar susipažinti su pačiais produktais?

Susisiekite su mumis dabar diskusijų langelyje (angl. CHAT’e) apatiniame dešiniajame šio puslapio kampe

Arba