1. Klientas yra svarbiausias – jo pasitenkinimas yra įmonės sėkmės matas.
Kiekvienas signalas gautas iš kliento motyvuoja mus toliau plėtoti įmonės veiklą ir sustiprina tikėjimą, kad verta investuoti dėl aukštos kokybės ir modernių sprendimų.
  2. Investuok į naujas technologijas
Remiantis žiniomis ir ilgamete patirtimi patys kuriame savo technologijas.
Dizaineriai įmonėje KOSTRZEWA projektuoja šildymo įrangą remiantys kompiuterinių programų 3D technologija, įmonės Dassault Systems – pasaulio lyderė įrankių projektavimo ir modeliavimo srityje. Šiuo prekės ženklo produktų liniją naudoja Boeing, Airbus, Sikorsky, o taip pat Opel, Renault ir Fiat.
  3. Degiklis yra katilo širdis – yra toks pat svarbus, kaip variklis automobilyje.
Degiklį projektuojame atsižvelgdami į naudojamą kurą ir įrangos galią.
  4. Kurk biomasės katilus – šio draugiško aplinkai kuro niekada neprituks Žemėje.
Ši idėja lydėjo mus nuo įmonės sukūrimo. Mes ėjome gera kryptimi – iš vietinio gamintojo, mes tapome didžiausiu biokuro katilu gamintoju Lenkijoje.
  5. Iš kamino turi eiti balti, beveik nematomi dūmai – tai ženklas, kad katilas yra ekologiškas aplinkai ir neišleidžia į kaminą kliento pinigu.
Kostrzewa gaminiai ekonomiškai sudegina biokurą, taip sudarant mažiausią kenksmingų dulkių ir dujų šalutinį poveikį. Visi Kostrzewa gaminiai atitinka PN 305:05.2012 normą, kurią patvirtina išorinė akredituota laboratorija.
  6. Būk sąžiningas ir kruopščiai laboratorijoje kontroliuok įvedamus į rinka įrenginius.
Projektuojami katilai, prieš patekdami pas klientą, yra kruopščiai tikrinami įmonės laboratorijoje. Dėka to tiksliai apibrėžiame nominalią ir vidutinę šildymo galią, veiksmingumą, energijos suvartojimą ir sudegimo emisiją. Mūsų laboratorija turi galimybę vienu metu tikrinti kelis skirtingus įrenginius su skirtingom kuro rūšim, imituojančiais gyvenamajame pastate esančias sąlygas. Nuosavos laboratorijos dėka turime galimybę turėti patvarią, ekonomišką ir ekologišką šildymo įrangą.
  7. Sukurk didžiausią ir sparčiausiai veikiančią biokuro įrenginių paslaugos sistemą Lenkijoje.
Šis tikslas jau yra pasiektas. Įmonė Kostrzewa šiuo metu turi virš 130 autorizuotų techninio aptarnavimo taškų. Iki metų pabaigos planuojama padidinti iki 190 taškų. 80 % atliekamų techninio aptarnavimo paslaugų yra įvykdomos nuo poros iki 12 valandų tarpe. Dėl serviso paslaugų vis dažniau į mus kreipiasi konkurencinių įmonių įrenginių vartotojai. Mes stengiamės padėti visiems.
  8. Įrenginius gamink modernios technikos pagalba.
Gamyba iš esmės yra vykdoma automatizuotos gamybos linijos pagalba.
  9. Išmokyk platintoją išmintingai patarti klientui katilo atrankos metu.
Sistemingai ir nuosekliai plėtojame vidaus ir užsienio pardavimus, kad ko geriau pasiekti klientą. Reiklus Vakarų Europos gyventojai, žinomi kaip reiklūs technologijoms Vokiečiai, vertina aukštą Kostrzewa katilų ir degiklių kokybę. Savo platintojus mokome, kaip Jums padėti išsirenkant geriausią katilą.
  10. Skatink visuomenėje saugaus kuro vartojimo idėją.
Mūsų ekologiški įrenginiai yra gaminami Mazuruose – regione su švariausiu oru Lenkijoje. Mazurų gamta įkvepia veiksmams, siekiant apsaugoti aplinką. Mes sutelkiame dėmesį aplinkos apsaugos švietimui. Realizavome autorinę edukacinę programą atsinaujinančių kuro srityje, kuri skirta mažiausiems. Remiame organizacijas, kurios užsiima žinių skleidimu apie buitinių atliekų deginimo pavojus buitinėse katilinėse. Remdami sporto renginius skatiname sveiką, aktyvų gyvenimo būdą.