2001 metais projektuodami šį automatinį pjuvenų granulėmis kūrenamą katilą, panaudojome tokio tipo įrenginių konstravimo ilgametę patirtį. Mūsų įmonė buvo pirmoji Lenkijoje, kuri pradėjo gaminti ir prekiauti granulėms skirtais katilais. Iš karto po to įmonėje intensyviai plėtėsi konstrukcijų, naujų technologijų ir marketingo skyriai. Pradėta investuoti į specializuotas stakles, kaip rezultatas atsirado tokie gaminiai, kaip pvz., „Pellets Plus“, „Pellets Lambda Control“, „Pellets 100“ bei „Pellets Fuzzy Logic“. Gaminamų įrenginių galingumo diapazonas siekia 15 – 150 kW. Juos galima naudoti ir gyvenamuose pastatuose, ir pramoniniuose objektuose. Įmonė „Kostrzewa“ 2007 metais pirmoji Lenkijoje parengė ir pradėjo prekiauti naujoviška degimo technologija, naudojančia „Fuzzy Logic“ bei „zondas lambda“ katilo darbo reguliacijos metodą. Šios naujovės lėmė, jog mūsų įrenginiai tapo taupesni ir draugiškesni aplinkai. Jų kokybė ir funkcionalumas buvo įvertinti įvairių sričių parodose Lenkijoje ir užsienyje. Daugybę kartų mūsų įrenginiai buvo įvertinti pagrindiniais prizais.2008 metais pradėjome 2 didelius projektus: Elektros srovės generatorius naudojant biomasės degimą.Katilai skirti deginti gyvulininkystės degazuotas atliekas. Įrenginiai yra parduodami Lenkijoje ir septyniose Rytų ir Vakarų Europos šalyse. Mūsų įrenginių pirkėjai gali pasitikėti profesionaliu gamyklinės garantijos remontiniu aptarnavimu, šio aptarnavimo tinklas yra plečiamas nuo 2009 metų. Visi šie veiksmai leido mūsų įmonei užimti užtikrintą pirmą poziciją katilų skirtų granulėms (pjuvenų granulėms) gamybos ir pardavimų srityse Lenkijoje. Visą įmonės gyvavimo laiką atliekame tyrimus ir tobuliname mūsų įrenginius, stengdamiesi patenkinti mūsų klientų poreikius.                                                                                     Firmos KOSTRZEWA konstravimo skyrius savo darbe remiasi tik 3D CAD technologijos projektavimo programomis, projekto kontrolės ir produkto dokumentų valdymo sistema PDM. Techninė dokumentacija ir aptarnavimo instrukcijos yra kuriamos naudojant 3DVIA COMPOSER, todėl yra labai aiškios ir lengvai skaitomos. Visi projektuojami įrenginiai yra tik rinami specializuota dujų ir skysčių srautų analizės programa FLOW SIMULATION.
Apie įmonęKostrzewa pristatymasKostrzewa Granuliniai Katilai Apie įmonę Mini Bio FlowKostrzewa Granuliniai Katilai Apie įmonę Mini Bio Flow 3Apie įmonę Solid works logo
Įrenginiai yra parduodami Lenkijoje bei Rytų ir Vakarų Europos šalyse. Įsigydami įrenginius klientai gali tikėtis gamyklinio serviso pagalbos, kurios teikimo sistema veikia jau nuo 2009 metų.Nuo pat įmonės gyvavimo pradžios nuolatos atliekame tyrimus ir modernizuojame savo gaminius, siekdami prisitaikyti orie klientų keliamų reikalavimų.
Visų šių veiksmų dėka mūsų įmonė tapo neginčijamu granulinių katilų gamybos ir pardavimo lyderiu Lenkijoje.

Vizija

Būdami pirmaujančia kieto kuro katilų gamyboje Lenkijos įmone, norime, kad mūsų klientai lengvai atpažintų mūsų įmonę tarp konkurentų, o mūsų gaminiai būtų laikomi kokybiškais. Norime pasiekti kiekvieną potencialų klientą Lenkijoje, bendradarbiaudami su tarpininkaujančiomis įmonėmis, kurios profesionaliai reprezentuotų mūsų bendrovę.

Misija

Daugiau kaip 30 metų gaminame kieto kuro katilus. Naudodamiesi artimais klientų kontaktais su įmone ir remdamiesi jų patirtimi eksploatuojant mūsų įrenginius, stengiamės juos tobulinti, siekdami patenkinti mūsų klientų reikalavimams.
Užmezgant ryšius su galutiniu vartotoju, labai svarbų vaidmenį atlieka strategija, mūsų produktų platinimui visoje šalyje pasirinkti geriausius regioninius atstovus.

Sąžiningumas

Firma KOSTRZEWA priklauso nepriekaištingos reputacijos įmonių ratui (programos Rzetelna Firma /Sąžininga įmonė/ vertinimu). Sąžiningumo Sertifikatas, kuris yra viešai skelbiamas internete, patvirtina kiekvienos minėtoje programoje dalyvaujančios įmonės veiklos sąžiningumą ir skaidrumą.

Kostrzewa Granuliniai Katilai  Apie įmonę Rzetelna Firma

Nuotraukų galerija

Kostrzewa Granuliniai Katilai Apie įmonę zdjecie-produkcja Kostrzewa Granuliniai Katilai Apie įmonę zdjecie-produkcja
Kostrzewa Granuliniai Katilai Apie įmonę zdjecie-produkcja Kostrzewa Granuliniai Katilai Apie įmonę produkcija 10
Kostrzewa Granuliniai Katilai Apie įmonę produkcija 7 Kostrzewa Granuliniai Katilai Apie įmonę produkcija 5
Kostrzewa Granuliniai Katilai Apie įmonę produkcija 9 Kostrzewa Granuliniai Katilai Apie įmonę produkcija 8