GERBIAMIEJI MONTUOTOJAI!

 

a Atsižvelgdama į nuolat kylantį susidomėjimą ekologiniais ir ekonominiais biomasės įrenginiais, įmonė KOSTRZEWA suintensyvina pardavimų tinklo plėtrą. Kviečiame bendradarbiauti!

Kodėl verta bendradarbiauti su įmone KOSTRZEWA?
Esame sparčiai augantis ekologiškų biomasės šildymo įrangos gamintojas. Palaipsniui ir nuosekliai plečiame savo pardavimų tinklą. Turime didžiausią šalyje ir greičiausiai augantį autorizuotą biomasės katilų servisą. Šiuo metu turime 130 autorizuotų techninės priežiūros paslaugas teikiančių servisų. Taip pat turime turtingą technologinį užnugarį. Mūsų projektavimo skyriuje įgyvendiname pažangiausių technologinių sprendimų diegimą mūsų gaminamuose įrenginiuose. Dėka šių sprendimų mūsų gamybos katilai taupiai vartoja degalus ir tausoja aplinką. Suprojektuotus įrenginius išbandome nuosavoje tyrimų laboratorijoje. Nepriklausoma įgaliota laboratorija patvirtina gautus parametrus, įskaitant šiluminį efektyvumą, teršalų ir dulkių emisiją. Garantuojame aukščiausią, t.y. 5 šildymo įrenginių klasę pagal standartą PN EN 303:5- 2012, o tai leidžia mums vadintis šalies biomasės šildymo įrenginių lyderiu.

a a

Kokių partnerių ieškome?

Ieškome partnerių – įmonių, kurios įžvelgia oro taršos problemą Lietuvoje/Lenkijoje ir yra pasiryžusios efektyviai veikti, kad pagerinti padėtį. Tai gali būti pasiekta, populiarinant ir įvedant į rinką aukštos kokybės ekologiškus biomasės katilus, kuriuos gamina įmonė KOSTRZEWA. Mus domina bendradarbiavimas su įmonėmis, kurių veikla susijusi su šia sritimi, arba kurios ketina tokios veiklos imtis.

Ką mes siūlome?

  • Mes sutelkiame dėmesį į esminį, konkretų techninį mokymą. Mokymai vedami mūsų tyrimų laboratorijoje, mokymui naudojami veikiantys įrenginiai.
  • Siūlome didelę paramą rinkodaros srityje, įskaitant aukštos kokybės reklaminę medžiagą.
  • Išsiplėtusios autorizuoto serviso sistemos dėka garantuojame visapusišką techninę paramą.
  • Teikiame paramą įgyvendinant didelius projektus, susijusius su biomase- patariame, kaip pasirinkti įrenginius bei padedame rasti finansavimą dideliems projektams pagal programas, skatinančias atsinaujinančius energijos šaltinius, įgyvendinti.
  • Mūsų katilai sukonstruoti tik pagal patikrintus sprendimus.
  • Ištisus metus veikiantis sandėlis.
  • Galimybė derinti nuolaidas.

 

Prašome pateikti savo įmonės pristatymą

Jei Jūs domintų bendradarbiavimas su įmone KOSTRZEWA, susisiekite su mumis ir atsiųskite atsakymus į šiuos klausimus:

– Kokia veikla užsiima Jūsų įmonė?

– Kokius įrenginius parduoda/montuoja?

– Nurodykite per metus parduotų/sumontuotų įrenginių skaičių?

– Kiek asmenų dirba Jūsų įmonėje?

– Ar Jus turite „užnugarį“, susijusį su prekyba, ekspozicija, sandėliais?

– Ar anksčiau Jūsų įmonei teko užsiimti veikla, susijusia su biomasės katilais?

Kontaktai – Techniniai-prekybos konsultantai:

  • Visoje Lietuvoje

 

el. paštas: export@kostrzewa.com.pl